Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų svetainės adresas yra: https://skelbimaialio.lt

Šis puslapis reglamentuoja Skelbimaialio.lt privatumo politiką, susijusią su pagrindiniais asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principais bei tvarka

Jūsų informacija yra naudojama siekiant atlikti bei tobulinti mūsų siūlomas paslaugas. Naudodamiesi paslaugomis sutinkate, kad Jūsų duomenys bus kaupiami remiantis šia privatumo politika. Jeigu neapibrėžta kitaip, čia nurodytos sąlygos sutampa su taisyklėmis, kurias galima rasti adresu https://skelbimaialio.lt/taisykles

Informacijos rinkimas ir panaudojimas

Mūsų renkama informacija yra kelių rūšių. Ją naudojame siekdami tobulinti ir tinkamai Jums pateikti savo paslaugas.

Renkamos informacijos rūšys

Kol naudojatės mūsų paslaugomis, galime paprašyti pateikti asmeninę informaciją, kuri padės Jus identifikuoti asmeniškai. Tokia informacija galima būtų laikyti: elektroninio pašto adresą, slapukus ir naudojimosi duomenis

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie paslaugų naudojimasi bei pasiekiamumą. Tokia informacija gali būti kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų paslaugų puslapiai, vieta iš kurios jungiamasi ir laikas, praleistas laikas naršant tuos puslapius, unikalių įrenginių identifikavimas bei kiti diagnostiniai duomenys.

Sekimas ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir kitas sekimo priemones norėdami surinkti tam tikrą informaciją apie mūsų paslaugas.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu bei unikaliu anonimišku identifikatoriumi. Puslapyje esantys slapukai yra siunčiami į naršyklę ir išsaugomi Jūsų įrenginyje. Kitos sekimo priemonės, skirtos mūsų paslaugų analizavimui bei tobulinimui, yra „švyturiai“ bei žymos.

Galite naršyklei nurodyti visiškai ar dalinai atsisakyti slapukų. Kita vertus, jeigu jų atsisakysite, realu, kad negalėsite naudotis visomis mūsų paslaugomis.

Mūsų naudojamų slapukų pavyzdžiai:

Sesijų slapukai, jie naudojami valdyti mūsų paslaugas

Pirmumo slapukai, jie naudojami siekiant prisiminti vartotojų pasirinkimus bei įvairiausius nustatymus.

Saugumo slapukai, jie naudojami saugumo tikslams.

Informacijos naudojimas

Skelbimaialio.lt surinktą informaciją naudoja siekiant:

Teikti ir prižiūrėti paslaugas;
Pranešti Jums apie paslaugų pokyčius;
Leisti Jums išmėginti interaktyvius paslaugų ypatumus kuomet su tuo sutinkate;
Konsultuoti ir suteikti pagalbą klientams;
Gauti vertingą informaciją, kuri padeda tobulinti mūsų paslaugas;
Stebėti, kaip yra naudojamos mūsų paslaugos;
Rasti, išspręsti ar užkirsti kelią atsirandančioms problemoms;
Perkelti duomenis.

Jūsų informacija, įskaitant Asmeninius Duomenis, gali būti perkelta ir tvarkoma kompiuteriuose, kurie yra ne Jūsų apylinkėje, mieste, šalyje, ar kitoje jurisdikcijoje, kurioje informacijos apsaugos įstatymai skiriasi nuo esančių pas jus.

Jeigu esate ne Lietuvoje ir sutinkate mums pateikti informaciją, atkreipkite dėmesį į tai, kad mes informaciją, įskaitant ir asmeninę, perkeliame ir apdorojame Lietuvoje.

Jūsų sutikimas su šia Privatumo Politika bei informacijos pateikimas laikoma sutikimu dėl duomenų perkėlimo.

Skelbimaialio.lt imsis visų reikalingų priemonių užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugi, o Privatumo Politikos būtų laikomasi. Jūsų Asmeninė Informacija nebus perduota kitai organizacijai ar valstybei, išskyrus atvejus, kuomet nustatoma tinkama duomenų ir asmeninės informacijos kontrolė.

Duomenų atskleidimas

Teisėti reikalavimai

Skelbimaialio.lt gali atskleisti Jūsų asmeninius duomenis įsitikinę, kad jie yra būtini norint:

Laikytis teisinių įsipareigojimų;
Apsaugoti ir ginti Skelbimaialio.lt teises bei turtą;
Tirti ar užkirsti kelią galimiems pažeidimams, susijusiems su paslaugomis;
Užtikrinti vartotojų, naudojančių paslaugas, asmeninį saugumą;
Apsisaugoti nuo teisinės atsakomybės.

Duomenų Saugumas

Jūsų informacijos saugumas yra svarbus, tačiau reikėtų prisiminti, kad jokia transakcija internetu negali būti saugi 100 procentų. Nepaisant to, kad mes stengiamės naudoti komerciškai korektiškas priemones siekiant apsaugoti Jūsų duomenis, vis tiek negalime garantuoti visiško saugumo.

Paslaugų teikėjai

Mes turime teisę įdarbinti trečiąsias šalis siekdami patobulinti savo teikiamas paslaugas. Šios šalys mūsų vardu gali teikti paslaugas bei analizuoti jų naudojimą.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninių duomenų atlikti tik nurodytiems tikslams mūsų vardu ir yra įpareigotos neatskleisti informacijos bei nenaudoti jos kitais tikslais.

Analizė

Norėdami stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugas galime į pagalbą pasitelkti trečiąsias šalis.

 

Google Analytics

Google Analytics yra Google siūloma žiniatinklio analizės paslauga, kuri seka ir teikia pranešimus apie puslapio lankomumą. Google naudoja surinktus duomenis analizuoti mūsų teikiamas paslaugas. Google gali panaudoti surinktus duomenis savo reklamos tinklo tikslams.

Galite atsisakyti suteikti Google Analytics prieigą prie savo duomenų. Jums tereikia į savo naršyklę įdiegti Google Analytics atsisakymo priedą. Šis priedas užkerta kelią JavaScrip (ga.js, analytics.js, bei dc.js) dalintis informacija su Google Analytics apie apsilankymus.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Google privatumo politiką, apsilankykite jų puslapyje adresu https://policies.google.com/privacy?hl=en.

 

Nuorodos į kitus puslapius

Mūsų paslaugose gali būti nuorodų į kitus puslapius, kurių mes nevaldome. Jei paspausite ant tokios nuorodos, būsite nukreiptas į tą puslapį. Rekomenduojame susipažinti su šių puslapių privatumo politika.

Mes nesame atsakingi ir nekontroliuojame kitų puslapių turinio, privatumo politikos ar jų vykdomos praktikos.

Vaikų privatumas

Mūsų paslaugos neliečia žmonių, jaunesnių negu 18 metų;

Mes nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių, negu 18 metų, žmonių. Jeigu Jūs esate tėvas ar globėjas ir sužinote, kad Jūsų vaikai mums pateikė savo asmeninius duomenis be Jūsų sutikimo, mes nedelsiant imsimės visų priemonių pašalinti šią informaciją iš mūsų serverių.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę keisti privatumo politiką. Atsiradus bet kokiems pokyčiams, mes Jus iš karto informuosime.

Prieš įvykstant pokyčiams mes pateiksime informaciją elektroniniu paštu ir atnaujinsime šio puslapio viršuje esančią įsigaliojimo datą.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką ir atkreipti dėmesį į pasikeitimus. Privatumo oolitikos pokyčiai įsigalioja nuo to momento, kai jie yra paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su šia privatumo politika, su mumis galite susisiekti:

El. paštas: info@skelbimaialio.lt

Puslapis: https://skelbimaialio.lt/kontaktai